Jury of 9th Iranian Film Festival Australia

Jury of 9th Iranian Film Festival Australia

داوران نهمين جشنواره فيلمهای ايرانیِ استرالیا معرفی شدند

 ترکیب هیات داوران این دوره جشنواره فیلمهای ایرانی استرالیا راغلامرضا موسوی (تهیه کننده)، هایده صفی یاری (تدوینگر)، پارسا پیروزفر (بازیگر)، منصور ضابطیان(نویسنده و روزنامه نگار) پریناز ایزدیار (بازیگر) تشکیل می دهند،

مراسم جوایز نهمین دوره این جشنواره پس از چند ماه تاخیر به دلیل همه گیری ویروس کرونا در تاریخ ۲۹ مهر ماه به صورت محدود و اختصاصی با رعایت کلیه پروتکولهای بهداشتی و در فضای باز برگزار خواهد شد

نهمين دوره جشنواره فيلمهای ايرانیِ استرالیا نوامبر سال گذشته در شش شهر بزرگ استرالیا برگزار شد و یازده فیلم در بخش رقابتی این جشنواره شرکت داشتند که عبارتند از: قصر شیرین، سركوب، جان دار، پیر مردها نمی میرند ، هزارتو، زعفرانیه ۱۴ تیر، سمفونی نهم، قسم ،پيلوت ،تهران شهر عشق و سال دوم دانشكده من

جشنواره فیلمهای ایرانی‌ِ استرالیا به مدیریت آرمین میلادی، یک نهاد مستقل فرهنگی است و توسط موسسه ی دریچه سینما برگزار می گردد

بخش‌های رقابتی جشنواره شامل: بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین فیلمنامه، بهترین بازیگر مرد، بهترین بازیگر زن، بهترین فیلم اول و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران می باشد


The Jury of 9th Iranian Film Festival Australia are announced:

Gholamreza Mousavi (Producer), Hayedeh Safi Yari (Editor), Parsa Pirouzfar (Actor), Mansour Zabetian (Writer/Journalist) and Prinaz Izadyar (Actor) are the jury of this year’s Iranian Film Festival Australia.

The awards ceremony of the 9th edition of the festival will be held on October 20, after a few months delay due to the COVID-19 pandemic, in a limited and exclusive ceremony, considering all health protocols and in an outdoor environment.

The 9th Iranian Film Festival Australia was held in November last year in six major cities of Australia and eleven films were selected in competed in the festival, including: Castle of Dreams, Repression, Alive, Old Men Never Die, Labyrinth, Zaferaniyeh July 5, Symphony NO.9, The Oath, Zero Floor, Tehran: City of Love and My Second year in College.

Iranian Film Festival Australia, directed by Armin Miladi, is an independent cultural institution organized by Daricheh Cinema Institute.

The competition sections of the festival includes: Best Film, Best Director, Best Screenplay, Best Actor, Best Actress, Best First Film and the Audience Favourite Film.

By | 2020-09-27T19:35:36+00:00 September 27th, 2020|News|0 Comments

Leave A Comment